Dear player!

We inform you that this site uses own, technical and third parties cookies to make sure our web page is user-friendly and to guarantee a high functionality of the webpage. By continuing to browse this website, you declare to accept the use of cookies.

Privacy policy I accept

Pomoc

What is Vieforit?

            Vieforit is a global platform, where players can compete in various CS:GO games. Each game mode is based on entry fees from players, what brings possibility to win high money prizes.

Jakie są dostępne tryby gry?

            On vieforit.com you can play in matchmaking - quick games 1vs1 (soon also 2vs2). Every game is played on aim-maps. By winning you receive 90% of your opponents entry fee.
Bigger game mode are tournaments. You will find 5vs5, 2vs2 and 1vs1 tournaments set for dates and sizes. Whole tournament is fully automated. The bigger number of participants translates into higher prizes.
Tournaments can be configurated in different formats (group stage, BO1 elimination). In the description of every tournaments you can find all of the information.

 

Dlaczego muszę podpiąć konto steam?

        Podpięcie konta steam jest niezbędne, aby system mógł poprawnie skonfigurować serwery pod uczestników rozgrywek. Jest to tylko autoryzacja, która pobiera ID konta steam. Nie mamy możliwości ingerencji w Twoje konto steam.

 

Jak mogę wpłacić środki na swoje konto?

            Wpłaty możesz dokonać przechodząc przez przycisk „DOŁADUJ PORTFEL” na górze strony lub przez zakładkę „Twój portfel” w ustawieniach profilu. Transakcje mogą być dokonywane przez PayPal, Blik, Szybki przelew oraz kartą platniczą.

 

Dlaczego doliczana jest prowizja?

            Prowizja doliczana jest przez pośredników – PayPal i Cinkciarz Pay (który obsługuje przelewy, blik i karty płatnicze). Uwzględniana jest na naszej platformie, ponieważ wpłacona kwota musi odpowiadać przekazywanym środkom na rozgrywki, a potem na wypłaty.

 

Nie mogę dołączyć do meczu/Przeciwnik nie dołączył do gry

            Podczas konfiguracji mogą się zdarzyć sporadyczne błędy. Nasz system wykrywa takie gry i w przeciągu 10 minut zakańcza rozgrywkę zwracając graczom należną kwotę wpisową. 

 

Co z cheaterami?

            Po każdym meczu przegrany gracz ma możliwość zgłoszenia przeciwnika. Wygrana kwota jest zatrzymywana na czas rozpatrzenia raportu (maksymalnie 48 godzin, jednak zazywczaj zajmuje to do 2 godzin). Każda rozgrywka posiada nagranie demo, które jest rozpatrywane przez administrację. Jeśli raport się potwierdził, przegrany gracz otrzyma wygraną, a cheater zostanie zbanowany razem ze wszystkimi jego środkami w portfelu. Jeśli raport jest odrzucony, podejrzany gracz otrzymuje należną kwotę.

 

Gdzie mogę zgłosić cheatera?

            Poczekaj w lobby swojego meczu, aż stan zaktualizuje się na zakończony (do 2 minut od zakończenia gry). Wtedy pojawi się odpowiednie pole do przesłania raportu.

 

Po wygranym meczu nie otrzymałem wygranej

            Po zakończonej rozgrywce system przydziela wygraną kwotę w przeciągu 2 minut. Prosimy chwilę poczekać.

 

Co jeśli ktoś dołączy do przeciwnej drużyny?

            Skrypt serwerowy aumatycznie przydziela graczy do odpowiedniej drużyny na serwerze.

 

Co jeśli ktoś poza graczami zna IP i hasło serwera?

            Skrypt zainstalowany na serwerach blokuje możliwość wejścia innych osób spoza wyznaczonych Steam ID. Znajomość hasła i IP serwera nic nie da.

 

Jak mogę utworzyć drużynę?

            Utworzyć drużynę możesz przez przycisk na górze strony. Wystarczy podać nazwę i 3-literowy skrót. Opcjonalnie możesz dodać również logo.

 

Czy mogę należeć do kilku drużyn?            

            Tak, każdy gracz może należeć jednocześnie do maksymalnie trzech drużyn.

 

Jak mogę dodać graczy do drużyny?

            Jako kapitan możesz dodać maksymalnie 7 graczy do jednej drużyny. Wystarczy wyszukać graczy i wysłać im zaproszenie przez wyszukiwarkę na górze strony.

 

Jak mogę zapisać się na turniej?

            Zapisać na turniej mogę się tylko drużyny z 5 – graczami. Zapisu dokonuje kapitan, jeśli stan portfela drużynowego jest wystarczający na pokrycie wpisowej kwoty. Oprócz tego, kapitan wybiera 4 graczy do udziału w danym turnieju, wysyłając im zaproszenia. W celu pełnego zapisu, zaproszeni gracz muszą potwierdzić udział.

 

Co w przypadku, gdy nie uzbiera się docelowa liczba drużyn w turnieju?

             W przypadku niepełnej liczby drużyn, turniej rozpoczyna się, a niektóre drużyny przejdą poszczególny etap rozgrywki bez gry, jeśli na tym etapie brakuje drużyn. 

Jak mogę dodać środki do drużyny?

            Aby doładować portfel drużynowy wystarczy w profilu wybranej drużyny kliknąć przycisk doładowania i wybrać odpowiednią kwotę. Doładowanie odbywa się poprzez transfer z osobistego portfela.

 

Jak mogę wypłacić środki z drużynowego portfela?

            Nie można wypłacać środków z drużynowego portfela. Środki te mogą zostać przeznaczone jedynie na zapisy do turniejów. Jeżeli chcecie rozwiązać drużynę lub podzielić jej stan portfela odpowiednio do wpłat członków, kapitan musi skontaktować się z nami mailowo i potwierdzić taką chęć.

 

Co w przypadku, gdy doładuję portfel drużynowy, a konieczny będzie zwrot?

            W przypadkach, gdy na kontach drużynowych znajdują się środki, a na przykład drużyna będzie rozwiązana – możliwy jest kontakt z administracją w celu przedstawienia sytuacji. Jeśli drużyna i jej użytkownicy nie będą mieli żadnych przeciwwskazań, to środki zostaną zwrócone przez administratora.

 

Jak rozdzielna są wygrane?

            Wygrane są automatycznie rozdzielane na graczy drużyny, uczestniczących w danym turnieju.

 

Wygraliśmy turniej, a stan mojego portfela nie powiększył się, co zrobić?

            Wygrane najpierw dodawane są do portfela drużynowego. Co godzinę uruchamiany jest rozdział wygranych z portfela drużynowego do portfeli indywidualnych. Wystarczy chwilę poczekać. Jeśli w przeciągu kilku godzin nie nastąpi zwiększenie stanu portfela, należy skontaktować się z administracją.

 

Jak mogę wypłacić środki?

Wypłatę możesz zlecić w swoim portfelu, wybierając kwotę i pośrednika (PayPal lub Konto bankowe).

 

Co jeśli nie wszyscy gracze dołączą do lobby?

            W wyznaczonym czasie (3 minuty od rozpoczęcia turnieju lub kolejnej rundy) w lobby meczu musi się znaleźć przynajmniej 4 graczy każdej drużyny. Obecność kapitana jest zawsze obowiązkowa. Jest to zapas „spóźnienia” jednego gracza dla każdej drużyny. Może on dołączyć później do meczu. 

Jeżeli w lobby nie będzie kapitana lub przynajmniej 3 graczy, mecz zakończy się walkowerem.

 

Czy na serwerze muszą być wszyscy gracze?

            W grze nie ma wymogu co do graczy. Rozgrywka może się rozpocząć nawet z jednym graczem. Pozostali gracze mogą swobodnie dołączać w trakcie rozgrywki (jeśli nie zdążą w czasie klasycznej 5-minutowej rozgrzewki). Brakujący gracze zastępowani są botami.

 

 

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na twój problem, skontaktuj się z nami tutaj: Kontakt

©Vieforit.com All rights reserved.
EV SSL